.

.

ITM 207US-36#36 135-Степен Жица Мерач (12 Парчиња), Црна и Златна Заврши

ITM 207US-3636 135-Степен Жица Мерач (12 Парчиња), Црна и Златна Заврши

DEN 123.12

Пристапност
Во достапна форма

М2 - High Speed Челик - 135 Степен Сплит Точка.Директно Месо Тело - (12 Парчиња).За Дупчење Средна Сила Метали & Светлина Мерач Нерѓосувачки. 135 Степен Сплит Точка.ITM или Меѓународни Алатка за Производство, нуди светска класа решенија за Индустриски Дупчење и Сечење на апликации.Докажано сигурен тестирање од страна на експерти во дизајн, иновација и производство направиле ITM глобален лидер од 1987 година. Со повеќе од 4.000 достапни објекти и 30% се Направени во САД, ITM се фокусира на изведба и квалитет.

Главните карактеристики

Избор на клиент