.

.

X-DREE 27mmx27mmx67mm PP Квадратен Облик на Врвот Тоалет Седиште Зглоб Гром Бела 2 парчиња(27mmx27mmx67mm PP en форма de tapa супериорен en форма де inodoro perno де bisagra БЛАН-О-2 парчиња

X-DREE 27mmx27mmx67mm PP Квадратен Облик на Врвот Тоалет Седиште Зглоб Гром Бела 2 парчиња(27mmx27mmx67mm PP

DEN 1708.80

Пристапност
Во достапна форма

Име на производ : Тоалет Седиште Гром; Пакет Содржина : 2 парчиња x Тоалет Седиште Гром.Главната Боја : Бела; Материјал : ПП.Тежина : 26g; Димензија : 27 x x x x 27 x x x x 67mm/1.1" x 1.1" x 2.6"(L*W*H).Тема Големина : М9 60mm x/0.35" x 2.4"(D*L)(Tamaño rosca de : М9 x 60 mm / 0.35' 'x 2.4' '(D * L).Нут Големина : 24 x 17mm/0.94" x 0.7"(Max.D*H)(Tamaño де ла tuerca : 24 x 17 милиметри / 0.94' 'x 0.7' '(Max.D * H). 27mmx27mmx67mm PP Квадратен Облик на Врвот Тоалет Седиште Зглоб Гром Бела 2pcs Made на тешки nonrusting PP материјал.Пластични тоалет седиште зглоб болт за врвот монт тоалет седиште шарки.Лесно do-it-yourself инструкции за инсталација.Пакет Содржина : 2 завртки, 2 ореви,2 подлошки.Опис на Spanish27mmx27mmx67mm PP en форма de tapa супериорен en форма де inodoro perno де bisagra БЛАН-О 2pcs Nombre del producto : Perno del asiento del inodoro; Contenido del paquete : 2 парчиња x Perno del asiento del inodoro Color директорот : БЛАН-O; Материјал : PPPeso : 26 g; Dimensión : 27 x x x x 27 x x x x 67 mm / 1.1' "x 1.1' 'x 2.6' '(L * W * H) Tamaño rosca de : М9 x 60 mm / 0.35' 'x 2.4' '(D * L) Tamaño де ла tuerca : 24 x 17 милиметри / 0.94' 'x 0.7' '(Max.D * H).

Главните карактеристики

Избор на клиент