.

.

8 Бои на Сенки Шминка Палета Око Сенки Палети Бисер и Мат Поставите Трепет Foils Око Шминка Долготрајни Палета 1 Бои Притисне Прав Поставите Шминка 3 Бои Руменило Водоо

8 Бои на Сенки Шминка Палета Око Сенки Палети Бисер и Мат Поставите Трепет Foils Око Шминка Долготрајни Палета

DEN 95.76

Пристапност
Во достапна форма

35 оз"Состојки : СЕНКИ : МИКА, TALC, DIMETHICONE, ETHYLHEXYL PALMITATE, BISMUTH OXYCHLORIDE, БОР НИТРИД, МАГНЕЗИУМ СТЕАРАТ, СИЛИЦИУМ, POLYETHYLEN, TRIDECYL TRIMELLITATE, PTFE, PHENOXYETHANOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, CAPRYLYL ГЛИКОЛ, МЕТАЛНИ ОКСИД.Б OBLHER Шминка палета здрава високо-квалитетни состојки, како што се мазна текстура на путер плоча свила, да ги задржи шминка за долго време.РУМЕНИЛО : TALC, МИКА, МАГНЕЗИУМ СТЕАРАТ, АЛУМИНИУМ СКРОБ OCTENYLSUCCINATE, БОР НИТРИД, ПОЛИЕТИЛЕН, PARAFFINUM LIQUIDUM, ETHYLHEXYL PALMITATE, PHENOXYETHANOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, CAPRYLYL ГЛИКОЛ, МЕТАЛНИ ОКСИД.【МУЛТИ-ФУНКЦИЈА ПАЛЕТА СЕНКИ】-На тој сенки палета има 8 бои 1 притисне прав, 3 blushes, На сенки е богата со мика.Разумен дизајн и компактен простор, лесно да се носат, не е лесно да се оштети.Постојат многу видови на сенки палети.МОЖЕ ДА СОДРЖИ[+/-] : CI 77019, CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, CI 15850.Бојата е powdery, лесно да се шири, лесен за употреба, и трајни. ПРАВ : МИКА, TALC, DIMETHICONE, ETHYLHEXYL PALMITATE, PHENOXYETHANOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, CAPRYLYL LYCOL.42 оз, руменило : 0.Различни бои се погодни за различни ситуации и да ги инспирира вашата креативност.МОЖЕ ДА СОДРЖИ[+/-] : CI 77019, CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499.Погоден за сите видови на страните во животот, како што се роденден партии, танцување, групни активности, итн.Подобрување на три-димензионални смисла на очите, зголемување на очите и ефикасно да ги менувате оток на очи,На powdery руменило може да направи вашето лице да изгледа помлада и посигурни.Вашиот 100% задоволство отсекогаш бил нашиот врвен приоритет.Можете да користите шминка четка или дупка со прст.Б OBLHER 100% сосема нов.Б OBLHER позајмуваат на сенки четка, со користење на правилен начин, тоа ќе биде лесно да се примени и отстранување на шминка.Ултра високи перформанси цена сооднос, поголем од остатокот од сенката за очи палета, лесен за носење, школка транспарентен акрилик материјал, одржување на рака, се чувствуваат не помалку од голема сенката за очи.Под транспорт или било какви други причини, ако примите оштетени производ, ве молиме слободно да ни кажете, ние дефинитивно ќе ви помогнат да се реши проблемот.

Главните карактеристики

Избор на клиент