.

.

На доградба на акрилни Нокти за Полнење, Професионални Акрилни Нокти во Собата за Професионална и Домашна Салон, Вклучувајќи ги и доградба на Акрилни Нокти во Прав,

На доградба на акрилни Нокти за Полнење, Професионални Акрилни Нокти во Собата за Професионална и Домашна Салон,

DEN 611.76

Пристапност
Во достапна форма

【42 Бои Fashin на доградба на Акрилни Нокти Комплет】На доградба на акрилни нокти комплет icluded 3 основни акрилик во прав, 75 ml, акрилик течност, 42 бои, сјај во прав, база на грбот,горниот слој, rhinestones и други основни помине уметност декорација алатки, создавање на убави нокти за долготрајни искра помине совети.Тоа е добра алатка за професионална manicurists и DIY помине стартер љубовник. 【Три Бои Акрилик Прав Течни Поставите】На доградба на акрилни нокти комплет вклучени 3 акрилни бои во прав(бела , розова, јасно ),акрилик во прав со акрил течни обезбедува неверојатна контрола со неговата способност да се само на ниво и да се придржуваат на природни нокти сите обезбедувајќи убава јасност.Состојки се безбедни и безопасни, и нема да и наштетат на природни нокти. 【Од суштинско значење Помине Уметност за Полнење】Фантастична помине уметност додатоци доаѓа со се што ви треба, вие не треба да купат помине додатоци одделно.Ние додадете база на грб и горниот слој на оваа доградба на акрилни нокти комплет, кои може да обезбедат долготрајна и сјајна ефекти за убави нокти ќе се создаде. 【Идеален Подарок за Неа】На доградба на акрилни нокти комплет доаѓа во прекрасен подарок кутија.Погоден за било кој празник или посебен настан,како што се роденден, празник, годишнина, Божиќ, Денот на Вљубените, Ден на Мајката подарок.Ова е совршен подарок за жена, девојка, мајка или сестра. 【Квалитетна Услуга】Ако има било какви проблеми со доградба на акрилни нокти за полнење, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнат да се реши проблемот.Забелешка : се користи Само за нокти.Избегнувајте контакт со очите, устата и кожата.Исплакнете нив веднаш треба да го производ доаѓа во контакт со нив.Да се чува вон дофат на деца. 1. Истурете соодветни акрилни течноста во чисто стакло. 2. Натопи акрилик течност со четка. 3. Користете четка која има веќе натопена акрилик течни да добие малку акрилик во прав. 4. Направи акрилик прашкаста форма на топката на врвот на четката. 5. Потоа се применува акрилик прав врз вашите нокти. 6. Направи облик на акрилна боја сакате.

Главните карактеристики

Избор на клиент