.

.

WiFi Супер Бустер WiFi Wifiblast Експлозијата Безжична Repeater 300mbps Long Range Extender WiFi Рутер Сигнал Бустер WiFi Антена WiFi Бустер

WiFi Супер Бустер WiFi Wifiblast Експлозијата Безжична Repeater 300mbps Long Range Extender WiFi Рутер Сигнал

DEN 599.76

Пристапност
Во достапна форма

Едноставно приклучете моќ лента лесно да се прошири вашата безжична покриеност.11 n/b/g Безжична Брзина : 300 Mbps(RX/TX) Бенд Фреквенција : 2. ❤Нашата Услуга : Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе им обезбеди најдобри пред-продажба и услуга по продажбата. Пренос фреквенција : 2.Едноставна Конфигурација прирачник вклучени и со водич на волшебникот за прилагодување, подесување процес е многу јасна и брзо.❤Продолжен Ефект : Вграден интегриран жица обезбеди 360-степен безжична покриеност за Wi Fi, подобрување на постојните Wi-Fi покриеност, да ја прошири безжични мрежи за тешко да се постигне места, и да се обезбеди силна носат преку ѕидови и подови Транспарентност, се елиминира мртви зони и понудата проштална да buffers.Максималната брзина на пренос е 300 Mbps, која е погодна за 2. ❤Две Работни Модови : АП режим, repeater mode. ❤Лесно да се Поврзете и Подесување : Од мали димензии, мала тежина и лесен ѕиден приклучок дизајн на оваа Wi Fi repeater ви даде поголема флексибилност, да се движат.Што е уште поважно, неговата Ethernet порта им овозможува на Wi Fi бустер да дејствува како безжичен адаптер за да го вклучите вашиот поврзаниот уред како декодер, конзола за игри, интернет ТВ во безжична еден. Поддршка WPA2 WPA и WEP9 (128/64) 5.Wi Fi бустер range extender е дизајниран за удобно да се прошири на wifi покриеност и подобрите јачината на сигналот на вас.Да го користите тоа каде и да сте. Реле и АП работа режими, мобилен телефон / таблет / компјутер може да биде поставено, само го поставите еднаш, сите безжични уреди може да се користи; 2.11 n стандарди; Обезбедување до 300 Mbps пренос стапки, пристапна точка, или безжичните мрежни уреди, како што Андроид телефон, таблет, лаптоп, десктоп, smart TV, итн.Место Флексибилни Со mininature големина и ѕидниот приклучок дизајн, тоа е многу лесно да се распоредат и да се движат флексибилно.

Главните карактеристики

Избор на клиент