.

.

Protecu Планета Неонски Знак, USB/Батерија Управувана LED Ноќ Светлина Неонски Знаци за Ѕид Ентериер, Декоративни Неонски Светла Ѕид Знаци за Спалната соба, Роденден, Заб?

Protecu Планета Неонски Знак, USB/Батерија Управувана LED Ноќ Светлина Неонски Знаци за Ѕид Ентериер, Декоративни

DEN 311.76

Пристапност
Во достапна форма

Тоа е без мака да купите Protecu планета led ѕид светла!Ако немате позитивно искуство од било која причина, ве молиме направете го следново : .Protecu планета led знаци може да се широко се користат во роденден, свадба, партија украси, денот на Благодарноста, Божик, Нова Година ѕид оркестарот, како и.Protecu сина планета неонски знак е неверојатно прилог на вашата соба и би можел да ви донесе повеќе од светлината.Protecu сина планета led ѕид знак е прекрасен led светло за ѕид оркестарот.Тоа создава романтична светлина амбиент во вашиот дом и ја прави вашата соба уникатна. 【USB , тинејџери соба декорација.Постои дупка во неонски ѕид светлина која ви овозможува да висат на ѕидот.【ГОЛЕМИНАТА на НЕОНСКИ ЗНАК 】 L : 11.Protecu естетски планета неонски светлина знак може да се напојува со 3 X AA батерии(не се вклучени) или USB кабел.Protecu планета неонски светла за спалната соба ќе се создаде пријатна и фантастична атмосфера за вашето семејство!.Ние ќе направиме се што е потребно за да бидете сигурни дека сте задоволни со вашиот купување.Protecu симпатична планета-led неонски светла може да се користи за полица decors, табели, спални соби, детски соби, nightstands, и на ѕид оркестарот.Можете исто така да се откажам оние прекрасна неонски светла знаци насекаде во вашиот дом. 【СВЕТЛИНА ДО ВАШИОТ ЖИВОТ】Protecu сина планета во облик на LED неонски знаци се прекрасни светла за соба декорација и убави и модерни декоративни неонски светлосни знаци за дома декор.Protecu сина неонски ѕид знак, направени од премиум мека неонски цевки со ABS база на низок напон, е енергетски ефикасен и популарни led неонски светлина.Одете на вашите Нарачки, најдете ја вашата цел во листата, и кликнете Контактирајте со Продавачот.Тоа создава топла светлина амбиент во вашиот дом.Можете да го поврзувате со компјутер, ТВ, моќ банка, или други USB уреди.Protecu led светло знаци облак се исто така се користи во свадби, bachelorette партии, булчински банкети, роденден страни, како и други посебни прилики.Планетата неонски знаци за ѕид оркестарот имаат различни естетски дизајни и се многу погодна како ноќ светла за деца, тинејџери соба декорација.Исто така можете да ги ставите на маса.Оваа неонски планета светне знак помогне да се создаде среќен празник атмосфера за вашето семејство.

Главните карактеристики

Избор на клиент