.

.

Lucare Стакло за Чистење со Четка Стареење Отпорни Лесни Виси Дупка отпорни на Топлина Првенство Четка за Дома Сива

Lucare Стакло за Чистење со Четка Стареење Отпорни Лесни Виси Дупка отпорни на Топлина Првенство Четка за Дома

DEN 121.20

Пристапност
Во достапна форма

Оваа четка за чистење може ефикасно чистење во чаша и е лесен за чување, бидејќи на нејзиното меко тело и виси дупка дизајн.Нејзините монтажни и стареење отпорни функција се направи тоа е лесно да се задржи чиста и има долг животен век.Направен од висок квалитет на tpr и pp материјал, тоа е мека и издржливи во употреба.Должината на четка е 24,5 цм и ширина е 5.5 cm.Оваа четка е совршен за чистење во чаша вода, млеко шише, стакло, вакуум првенство, вино стакло, итн.Спецификации : Со монтажни и стареење отпорни функција, тоа е лесно да се задржи чиста и може да се користи компатибилен со долго време.Благодарение на стареење отпорни и монтажни функција, може да се користи компатибилен со долго време и е лесно да се чува чист.Тоа е лесно да се задржи чиста и може да се користи компатибилен со долго време со помош на своите монтажни и стареење отпорни функција.Карактеристики : Бидејќи на нејзиното меко тело и виси дупка, оваа четка може да се мијат ефикасно чистење во чаша и е лесен за чување.Усвојување виси дупка и мека тело дизајн, ова шише четка е погодно за чување и може ефикасно чистење на купот.Оваа четка е совршен за чистење во чаша вода, млеко шише, стакло, вакуум првенство, вино стакло, итн.24.5 cm x 5.5 cm/9.65" x 2.17" (Прибл.)белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.

Главните карактеристики

Избор на клиент