.

.

SnapeZo Филмски Постер Рамка 30x40, Црна, 1.25 Инчни Алуминиумски Профил, Пред-Вчитување на Snap Рамка, Монтирање на Ѕид, Професионални Серија

SnapeZo Филмски Постер Рамка 30x40, Црна, 1.25 Инчни Алуминиумски Профил, Пред-Вчитување на Snap Рамка, Монтирање

DEN 2399.76

Пристапност
Во достапна форма

ПРОФЕСИОНАЛНИ Snape Zo ФИЛМСКИ ПОСТЕР РАМКА.УТВРДЕНИ СО КИНАТА НИЗ ЦЕЛИОТ СВЕТ.УНИКАТЕН Snape Zo МАРКА SNAP ДИЗАЈН И КВАЛИТЕТ, СУПЕР-БЕЛА ПОДЛОГА, 6 годишна ГАРАНЦИЈА НА МЕТАЛНИ ДЕЛОВИ.НЕ ЧАША - ДВЕ Snape Zo ОПФАЌА : УВ ЗАШТИТА на АНТИ-ОТСЈАЈ И ЈАСНА СЈАЈНИ ПВЦ ПОКРИЕ ВКЛУЧЕНИ - НЕ ГРАФИЧКИ ВКЛУЧЕНИ.Snape Zo ЕДИНСТВЕНА БЕЛА ПРОЅИРНА ПОДЛОГА; ДАВА ВАШИОТ ПОСТЕРИ 'менито што се' - НЕ ПРИФАЌАМЕ ДОСАДНА СИВА ЗНАК ОДБОР.ЛЕСНО прицврстени ЗА ЅИД СО дадените КОМПЛЕТ ПЛУС МНОГУ АЛТЕРНАТИВНИ ИНСТАЛАЦИЈА OPTIONS - ВИДЛИВИ : 29.2 x 39.2 инчи, НАДВОРЕШНИТЕ : 31.7 x 41.7 инчи.

Главните карактеристики

Избор на клиент