.

.

Прашина маска на машина за перење Машината за Перење Маска, 3 Страни Завиткување, Ткаенина Дебел Памук, Лен Тапан Машината за Перење Dustproof, Водоотпорен и Сончање Пок?

Прашина маска на машина за перење Машината за Перење Маска, 3 Страни Завиткување, Ткаенина Дебел Памук, Лен

DEN 1470.72

Пристапност
Во достапна форма

Бања, кујна, тераса, градина, итн.Осигурете се дека за миење/фен не избледуваат, боја, возраст и ' рѓа. 1. Ткаенината е изработен од полиестер влакна, кои може да се задржи машина далеку од влага, прашина, промена на бојата и гребнатини. 2. Нашата машина покрие усвојува Велкро дизајн, кој ви овозможува да го отворите машина, без отстранување на машина покривка, која е едноставен и лесен. 3. Покријте 3 страни за да ја заштити машина од вода и прашина до најголемиот степен.Таму не е капакот на задната страна, па тоа може да се задржи кул машина.На задната страна е обврзана со тока на рака и е прилагодлив, која им помага да се направи капакот одговара на вашата машина добро. 4. Погоден за кујна, тоалет, бања, балкон, тераса, стреи, awning, итн.Ние секогаш сме подготвени да ви обезбеди со персонал за услуги на корисниците, и ние ќе ви послужи wholeheartedly.Име на производ : машина за перење cover Product материјал : полиестер fiber Product тежина : околу 420 gramsprompt : 1. Ве молиме проверете ја големината и бојата пред да го купат.2. Поради рачни мерења на локации, може да има некои мали грешки, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ви благодарам.3. Поради различни агли и снимање светлина, може да биде благо, хроматските аберации, ве молиме да се разбере.4. Не постојат други предмети освен машина за перење покрие во производот фотографии.5. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе го реши проблемот што е можно поскоро.6. Добредојдени да ги споделат и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.7. Постојат и други лекови, во овој магазин, добредојдовте да ја посетите повторно!.

Главните карактеристики

Избор на клиент