.

.

Qianren Мачка Кула Беж за Внатрешна 36 Цврсти Симпатична Сисал Јаже Кадифен Мачка се Искачи на Дрвото Кула Кревет со Гребење Пост

Qianren Мачка Кула Беж за Внатрешна 36 Цврсти Симпатична Сисал Јаже Кадифен Мачка се Искачи на Дрвото Кула Кревет

DEN 959.76

Пристапност
Во достапна форма

★Мачка кула е модерен милениче алатка за обезбедување пространа соба каде мачките може целосно да уживате во себе.Она што особено го препорачуваме денес е само нашата 36" Цврсти Симпатична Сисал Јаже Кадифен Мачка се Искачи на Дрвото Мачка Кула!Answer : ___________________________ NOTE : Само околу 5-7 Дена го Добие!!!Ќе среќен добие порано. ★ За мачка кула дизајн, стабилност е од пресудно.Нашата мачка кула тука, усвојување висока класа сисал јаже, кадифен и flakeboard материјал, обезбедува одлична трајност и удобност.Тоа им овозможува на вашата сакана мачка да се искачи повисоко и да останат stably.Светла боја ја прави оваа мачка кула, кул и стилски!Тоа во голема мера ќе ве молиме вашите мачки!. ★Карактеристики : Сисал јаже ликвидација, задебелена поддршка, избегне каква било тресат ,Супериорен материјали обезбедува добар квалитет, стабилност и безбедност, нуди забава простор за мачки,Кадифен ја прави оваа мачка кула меки и удобни за користење, кул милениче алатка за пријатен мачки. ★Спецификации : Димензии : (12 x 12 x 36)" / (30.5 x 30.5 x 91.5)cm (L x W x H); Големина : 36"; Тежина : 4 KG ;База на Одборот Димензии : (12 x 12)" / (30.5 x 30.5)cm (L x W) ;Пештерата Димензии : (12 x 12 x 10)" / (30.5 x 30.5 х 25)cm (L x W x H) ; Костур Diamter : 6.7" / 17cm ;Топ Одбор Димензии : (10 х 10)" / (25 x 25)cm (L x W). ★Материјал : Природни Сисал Јаже 1 x Пакет на Завртки ;1 x Инсталација Настава.

Главните карактеристики

Избор на клиент