.

.

BESTORQ 164-XL-100 XL Времето Појас, Гума, 16.4 Надвор од Обемот, 1 Ширина, 0.200 на Теренот, 82 Заби

BESTORQ 164-XL-100 XL Времето Појас, Гума, 16.4 Надвор од Обемот, 1 Ширина, 0.200 на Теренот, 82 Заби

DEN 119.52

Пристапност
Во достапна форма

Надмине САД RMA Стандард IP-24 рејтингот нивоа.Трапезоидна Заб.Непроблематична алтернатива на синџир на дискови.Употреба во правосмукалки, пумпа за вода, принтери, препишувач, трчање и фитнес опрема.Одлично за многу домашни проекти и корисни за DIY Корисна Човек.

Главните карактеристики

Избор на клиент