.

.

Мини Златна Фолија Број 70 Piñata за 70 Роденден (7.5 x 6 x 2 Инчи)

Мини Златна Фолија Број 70 Piñata за 70 Роденден (7.5 x 6 x 2 Инчи)

DEN 1850.40

Пристапност
Во достапна форма

70 РОДЕНДЕН УКРАСИ : Импресионира вашите гости со забава тема и партијата игра, овој piñata број 70 е идеален за претстојните роденден или годишнина прослава.ЛЕСНО ДА се ПОПОЛНИ : Лесно се пополни со piñata stuffers како што се бонбони, чоколади, мини играчки, или confetti; изненади вашите гости со забавна активност и се третира (спојници не се вклучени).МАТЕРИЈАЛ : мини златна фолија број 70 piñata е направен на брановидни хартија внатре и ткиво хартија од надвор.ДИМЕНЗИИ : На piñata мерки околу 7.5 x 6 x 2 инчи.Лесно да се откажам оваа златна фолија број 70 piñata од таванот или гранка со некои string или јаже.Подигнете 70 роденден атмосфера со забавна активност и игра, деца и возрасни од сите возрасти ќе уживаат во нивната пукал во кршење отворена за некои вкусни и забава piñata спојници!.

Главните карактеристики

Избор на клиент