.

.

Азар 182722 28-Инчен W од 22-Инчен H Акрилик Голем Постер Рамка

Азар 182722 28-Инчен W од 22-Инчен H Акрилик Голем Постер Рамка

DEN 470.64

Пристапност
Во достапна форма

Голем Постер Рамка. 28-Инчен W x 22-Инчен H. Вклучува Ѕид Заградата за Полнење и Завртки.Опис на производот Овој Постер Рамка мерки 28-Инчен W x 22-Инчен H. Ѕид Заградата за Полнење и завртки вклучени.Голем Постер рамки прикажете ги информациите на ѕидовите и вратите, максимизирање рекламирање можност.Од Производителот Овој Постер Рамка мерки 28-Инчен W x 22-Инчен H. Ѕид Заградата за Полнење и завртки вклучени.Голем Постер рамки прикажете ги информациите на ѕидовите и вратите, максимизирање рекламирање можност.

Главните карактеристики

Избор на клиент