.

.

Vangoddy Сина Заштитна Преносни Smart Ракав Носи Торба за Dell Inspiron Chromebook 2 во 1 Лаптоп

Vangoddy Сина Заштитна Преносни Smart Ракав Носи Торба за Dell Inspiron Chromebook 2 во 1 Лаптоп

DEN 382.80

Пристапност
Во достапна форма

Шок-апсорбирање на соочи со мека, кој обезбедува свила чувствуваат и дополнителна заштита од удари и гребнатини.Направена од отпорен на вода neoprene материјал.Направен е идеално за на училиште, на работа и секојдневна употреба.Компатибилен Со : Сите Dell 2-во-1 лап-топ компјутери и Chromebooks вклучувајќи Inspiron 11 3000 Серија, и Chromebook 3189. Димензии : 12" x 8.5" x 0.25".Заштитна Преносни Smart Ракав Носи Торба за Dell Inspiron Chromebook 2-во-1 Laptop Made на отпорни на вода neoprene материјал.Перница поместена внатрешни работи може да апсорбира шок за заштита на вашиот уред.Целосно дизајнирана за да обезбеди дека сит безбедна одговара за вашиот уред, нашите ракавот е внимателно stitched во два одделни области за да се обезбеди главната преграда од истегнување додека уредот е внатре.Оваа двојна крои поставата држи капакот тесни уште растеглив во исто време.Продавница нашите ракав внатре ранци, purses, и briefcase за да го заштитите вашиот уред додека сте во движење.Компатибилен Со : Dell XPS 13 Dell Inspiron Само 11,6"Dell Inspiron 2-во-1 само 11,6"Dell Chromebook 3189 Dell Chromebook 2-во-1 Touchscreen Dell Inspiron 11 3000 Series Dell Inspiron 11 3000 2-во-1 Серија.

Главните карактеристики

Избор на клиент