.

.

Деца Балерина Танц Торба за Девојки, Duffel е Совршена Големина за Балет Класа,Танц Рецитали ,Викенд во текот на ноќта, Кратки патувања,Носат-на Големина

Деца Балерина Танц Торба за Девојки, Duffel е Совршена Големина за Балет Класа,Танц Рецитали ,Викенд во текот

DEN 479.76

Пристапност
Во достапна форма

Патент затворање.спортски duffel, димензии : 14x7x7inches; Силен, издржлив duffel. 2 патент џеб на страните,1 патент главната преграда.Прилагодлив, отстранлив рамо, рака за премиум одговара и удобност.Здрав и рафинирање дизајн,висок квалитет мазна SBS патент.Мали димензии,лесно да се носат со совршена големина!танц торба,спортска торба,спортска торба,јога торба.Дали сте во потрага за танц торба за вашите девојки?Ги добиете совршен подарок за нив да земе да танцуваат класа, практики и рецитали.Ако сте жена на вкус, изглед за спортска торба за вашиот секојдневен носат на.Добиете тоа,Ова е навистина симпатична / функционална торба,Совршена големина како носење на Багажот, но доволно големи за да се одржи повеќе секојдневна облека и essentials。Тоа е пространа внатре и шарени надвор.Совршен подарок за пријателите или себе си!Сопствени направени само за вас!.

Главните карактеристики

Избор на клиент