.

.

Шоумен Теал Страна Се Насликани Дизајниран Стрелка Кожа Седло Барел Трки Се Врзуваат За

Шоумен Теал Страна Се Насликани Дизајниран Стрелка Кожа Седло Барел Трки Се Врзуваат За

DEN 636.00

Пристапност
Во достапна форма

Теал. 6" Широк x 6.5" Долго.Брзина Тај-На.Стрелка Кроена Форма.Рачно Насликана.Ова е теал страна се насликани стрелка тај-на.Тоа може да биде прикачена на вашиот седло од кожа tassels и 2" широк x 6.5" долго.

Главните карактеристики

Избор на клиент