.

.

Healifty Guasha Стружење Масажа Алатка Рачно Изработени Овци Бивол Рог Guasha Стап Одбор Спа Акупунктура Масажа Алатки (Црна)

Healifty Guasha Стружење Масажа Алатка Рачно Изработени Овци Бивол Рог Guasha Стап Одбор Спа Акупунктура Масажа

DEN 527.76

Пристапност
Во достапна форма

Можат да се применат на целото тело, како што се грбот, нозете, рацете, рамената, итн.Мултифункционален и разноврсна, може да се користи за guasha, масажа, стружење и акупунктурата.Добро полиран и мазна површина, се грижи за вашиот нежен со кожата и за личното здравје.Единствена форма, ергономски дизајн, труд-за заштеда на енергија и лесно да се одржи.Врз основа на теоријата на Кинеската медицина, тоа може да dredge на меридијаните и да се релаксираат телото и умот.Опис Guasha Стружење Масажа Алатка Рачно Изработени Овци Бивол Рог Guasha Стап Одбор Спа Акупунктура Масажа Tools.Карактеристики - Боја : Црна.- Материјал : Бафало рог.- Големина : / 5. 11 X0. 98 X0. 79inch.Пакет Вклучувајќи 1 x Стружење Масажа Алатка.

Главните карактеристики

Избор на клиент