.

.

Revlon Боење Додаток - 1000ml

Revlon Боење Додаток - 1000ml

DEN 1110.48

Пристапност
Во достапна форма

Производот претставува појаснување на шампон за коса.Има износ од 1000 ml.Таа е погодна за мрсна коса.Марката на производот е Revlon Professional.Производи за лична нега, благосостојба и за лична хигиена.Revlon Eksperience Чистота Бања Прочистувачките 1000ml.

Главните карактеристики

Избор на клиент