.

.

Лук Притиснете Минсер Ѓумбир Дробилката Нож За Лупење Изстискване Тешки Нерѓосувачки Челик Лук Presser Хеликоптер Професионални Храна Одделение

Лук Притиснете Минсер Ѓумбир Дробилката Нож За Лупење Изстискване Тешки Нерѓосувачки Челик Лук Presser Хеликоптер

DEN 263.76

Пристапност
Во достапна форма

нерѓосувачки челик.лесен за употреба.Лук Притиснете Минсер Ѓумбир Дробилката нож за лупење Изстискване Тешки Нерѓосувачки Челик Лук Presser Хеликоптер Професионални Храна Одделение Име на Производ : Лук притиснете Пакет : 1pc/торба, 160pcs/цтн Објект Големина : 15x4cm Понуда Објект Тежина : 142g Боја : Сребро Материјал : не ' Рѓосувачки челик MOQ : 1pcs.

Главните карактеристики

Избор на клиент