.

.

EXCEART 5ML Транспарентен PP Контејнер Цевки со Навој Капи Празни Цевки Пластични Шишиња Монистра Организаторите Шишиња за Монистра, Накит, Монети, Игли

EXCEART 5ML Транспарентен PP Контејнер Цевки со Навој Капи Празни Цевки Пластични Шишиња Монистра Организаторите

DEN 239.76

Пристапност
Во достапна форма

Одлично за Чување Мали Набавки Организирани, Посебна, Класифицирани.Тие Се Мали и Лесно да се Преземе за да се Насекаде.Погоден за Чување на Мали Делови Како што се Зрнца, Игли, Накит, Игли, Монети, Мали Копчиња, Итн.Празни Цевки Се Изработени од Јасно Пластика, Цврсти и Издржливи, Можете Да ги Видите Предмети Очигледно во Кутија, Лесен и Лесно да се Носат Додека Патувате.Овие Зрнца Контејнери Се Направени од Пластика.Садот е од Одличен Квалитет и Стојат Носат и Солза.Секој од Нив Има некоја Маска за да се Заштити Монистра од Расипување.Топло Совет : Почитувани Купувачот, Поради Осветлување Ефект, го следи Светлината, прирачник за Мерење и Слично, Може да Има и Некои Мали Разлики во Бојата и Големината Помеѓу Фото и Вистинскиот Објект.Искрено Се Надевам Дека Ќе Може Да Го Разбере!Ви Благодариме!.

Главните карактеристики

Избор на клиент