.

.

iPhone5S SE Школка, Проѕирни Прозорец Приказ Флип Паричникот Стојат Маска, Сјајна Позлата Make Up Огледало, TAITOU Кул Страшно тежок Случај за Apple iPhone 5 SE LBlue

iPhone5S SE Школка, Проѕирни Прозорец Приказ Флип Паричникот Стојат Маска, Сјајна Позлата Make Up Огледало,

DEN 263.76

Пристапност
Во достапна форма

Etui Conque Hülle Funda Carcasa Custodia Telefono Téléphone.Ве молиме да ги тргнеме на тенок филм се држи на примените огледало случај, тоа ќе изгледа како на сјајни огледало.Сјајна electroplating површината огледало дизајн.Можете да го ВИДИТЕ waked телефонскиот екран со проѕирен огледало.Тоа е исто така make-up огледало магијата огледало стан има 11 теми во сите,само еден може да поставите своја е слика,како што се вашиот љубовник,деца,пријатели.Pls Забелешка : ве Молиме прочитајте ги опис на производот пред цел.Answer : ___________________________ Note : Само Овласти TAITOU Да го Продаде, ве Молиме да не одговара на овие измамници да ги исполни вашите order Come на!Земете овој Телефон Случај, и да се биде Кул, или да испратите подарок за вашите пријатели, семејство за birthday Color : Покажување Боја е Writed Лични Според Слики, Различни Луѓе Diffferent Приказ, ве Молиме да се Разбере, се заблагодарам you This Производ е многу Лесно да се Отстрани и да ја инсталирате, ако имате било какви прашања, мојот пријател, ве молиме да се чувствуваат слободни да ја испратите пораката, ние ќе се обезбеди подобро укажуваат и service It совршено се Вклопува за звучници, полнење пристаништа, аудио портови и buttons What е во Пакет : 1 x PC Атрактивни Телефон Случај.

Главните карактеристики

Избор на клиент