.

.

Uxcell s15100700am1263 Kp001 Перница Блок Домување Топката Имајќи 12mm Внатрешен Дијаметар Железо Легури, 0.5 Железо Легури

Uxcell s15100700am1263 Kp001 Перница Блок Домување Топката Имајќи 12mm Внатрешен Дијаметар Железо Легури, 0.5

DEN 281.52

Пристапност
Во достапна форма

Име на производ : перница блок имајќи; имајќи модел : Kp001. Материјал : железо легури; боја : сребро на ѕвонење, сива.Имајќи внатрешен дијаметар : 12 Mm/ 0.5"; имајќи надворешен дијаметар : 35 Mm/ 1.4".Земја на потекло : Кина.Спецификација : Опис : Ова Лого е само-порамнувања, перница блок ознака, можете да ја прилагодите или замени имајќи лесно.Лого има широк внатрешен прстен со две поставен завртки за прикачување на вратило.Полињата се користи во мотоцикл, моторни пумпи, вентилатор, клима уред, микробранова печка, машина за шиење, масажа столици, земјоделски машини, фитнес опрема, машина за перење, канцелариска опрема.

Главните карактеристики

Description:
This Bearing is a self-aligning, pillow block bearing, you can adjust or replace the bearing easily. The bearing has a wide inner ring with two set screws for attaching to the shaft. Fields used in motorcycle, motor, pumps, fan, air conditioner, microwave oven, sewing machine, massage chairs, agriculture machinery, fitness equipment, washing machine, office equipment.
Избор на клиент