.

.

Жичен CarPlay Dongle за Автомобил Екран со Систем Андроид Верзија 4.4.2 или Погоре, Поддршка Андроид Авто/Прикажување/USB Поврзете/SIRI Гласовна Контрола/Google Maps/Надградба, Бела

Жичен CarPlay Dongle за Автомобил Екран со Систем Андроид Верзија 4.4.2 или Погоре, Поддршка Андроид Авто/Прикажување/USB

DEN 957.36

Пристапност
Во достапна форма

напомена : .Користете Прикажување на поток или да ги споделувате содржина од вашиот телефон на вашиот автомобил екран.Надградба на APK прв, а потоа се надополни кутија.Андроид Auto(само жичана конекција).2 и погоре), (производот ги поддржува повеќето Андроид телефони на пазарот, но тоа не е 100% supportting сите Андроид телефон и Android autoradio.Ако само сакате да го користите Android auto, може да се купи (CPC200-CCPM); ако имаш други Apple телефони, може да се купи (CPC200 -Auto Kit), која може да обезбеди безжичен Carplay функција. Кога ажурирањето на "заградени верзија", ве молиме да се поврзете на dongle на автомобил Android навигација USB порт. Потоа изберете "верзија на софтверот", првата надградба на верзија на софтверот.Нашите инженери ќе истражување решение и да го додадете во следната надградба на верзија, така што имаме можност да го реши овој проблем.Carplay Кутија поддржува интернет надградби.Како да се надополни онлајн : . По ажурирањето, Autokit ќе се рестартира, и потоа да се поврзете на телефонот повторно да го користите производот.✅【КОМПАТИБИЛНИ УРЕДИ】 Автомобил стерео со андроид верзија(4.предупредување : .Кога надградба на кутијата, не исклучете или отстрани кутија. Кога ажурирањето на "заградени верзија", ве молиме да се поврзете на dongle во автомобил Андроид навигација USB порт.Овој проблем е предизвикана од страна на Google подобрување на Chrome прелистувачот.По симнувањето тоа, јас ќе ја испратите вашата APK датотека со USB флеш диск (QR код на пакетот е, исто така, преземањето адреса). Потоа plug нашата машина во USB на навигација машина, приклучок во мобилниот телефон кабел за податоци, поврзете се на мобилниот телефон, и почекајте неколку секунди.

Главните карактеристики

Избор на клиент