.

.

За еднократна употреба Пластични Тоалет Седиште Маска, 5/10 Пакети Тоалет Седиште Опфаќа Подлога, Семејството Патување Пакет Хотели Патување Преносни Стоки Не се Ли

За еднократна употреба Пластични Тоалет Седиште Маска, 5/10 Пакети Тоалет Седиште Опфаќа Подлога, Семејството

DEN 2320.80

Пристапност
Во достапна форма

【Висок Квалитет на Материјалите】 Тоалет седиште опфаќа се направени од ЕКО-Пријателски PO материјални, не-токсични, без мирис, високо ниво на транспарентност, добра цврстина, и водоотпорен. 【Удобност и Санитарни】 мека PO материјал за максимална удобност, лесен начин да се задржи на кожата се чисти.Тоалетот седиште е најдоброто решение за да се избегне директен контакт со тоалетни седишта и е-мора да има за жените кои често се менуваат или се склони кон опасностите од UTIs и други инфекции.Најдобро одговара за канцеларии/јавни тоалети кои не се влажни и каде што треба да се избегне директен контакт со седиште. 【Поединечно Пакувани】 Патување-friendly дизајн, овие тоалет седиште облоги душеци дојде во поединечно завиткани, како и пакет на 6 парчиња за повеќекратна употреба.која удобно да се вклопува во вашата торба, чанта или автомобил за патување.Лесен за да го понесете со вас апсолутно секаде, идеален за деца и бремени жени ги користат. 【За еднократна употреба】 расположливиот тоалет седиште опфаќа може безбедно да се исфрли далеку во корпа по употребата.Мека хартија, те штити од нечиста тоалети и ви држи инфекција слободни.Исто така, можете да се обидете да ги користите дома за да им се помогне со медиокритет обука. 【Лесен за Употреба】Отстрани патување тоалетна хартија маска од торба, расплетува и одвојте крајот табови, а потоа ставете на тоалетот седиште за употреба.Погоден за домашна употреба, трговски центар, станица, канцеларија или хотел, каде и да одите, ќе добиете пакет на тоалет седиште опфаќа, животот може да биде многу полесно.

Главните карактеристики

Избор на клиент