.

.

qiguch66 Компресија Артритис Ракавици - Одговара Ракавица за Жените и Мажите,Компјутер Пишување,Секојдневни Поддршка за Раце,1 Пар на Компресија Прст Поддршка на Заедн

qiguch66 Компресија Артритис Ракавици - Одговара Ракавица за Жените и Мажите,Компјутер Пишување,Секојдневни

DEN 2049.60

Пристапност
Во достапна форма

⭐Fingerless стил ви дава слобода да ја направите вашата секојдневна работа. ⭐Помага да се промовира циркулацијата на крвта. ⭐ Може да се промовира лекување на рани. ⭐Помага да се обезбеди побезбедна зафат.Удобно отвори fingertip стил е погодна за артритис. ⭐Може да се ублажат болката.

Главните карактеристики

Избор на клиент