.

.

Топла Топи Лепак Стап 10Pcs/Set 7mmx150mm Топла Топи Лепак Стапови 7mm DIY Лепак се Држиме за 20W Топла Лепак Пиштол Мулти Поправка Алатки - (Тип: Сина)

Топла Топи Лепак Стап 10Pcs/Set 7mmx150mm Топла Топи Лепак Стапови 7mm DIY Лепак се Држиме за 20W Топла Лепак

DEN 1360.80

Пристапност
Во достапна форма

Дијаметар : Сина.Пакет се Вклучени : 10 парчиња.Број на Компјутери : 10pcs.Боја : Транспарентна, Црвена, Зелена, Сина, Жолта, Црна, Виолетова (опционално).DIY Материјали : Електрични.Топла Топи Лепак Стап 10 Pcs/Set 7mmx150mm Топла Топи Лепак Стапови 7mm DIY Лепак се Држиме За 20 W Топла Лепак Пиштол Мулти Поправка Алатки - ( Тип : Сина ).

Главните карактеристики

Избор на клиент