.

.

Купидон е Поклон Форма Неонски Светлина Романтична LED Срцето Ноќ Светилки Љубов Marquee Писмо Знак на Батеријата/USB Управувана Неонски Знаци за Свадба на Божиќ Соба Де?

Купидон е Поклон Форма Неонски Светлина Романтична LED Срцето Ноќ Светилки Љубов Marquee Писмо Знак на Батеријата/USB

DEN 215.76

Пристапност
Во достапна форма

✿USB&БАТЕРИЈАТА е на располагање за да го изберете од : неонски лого со USB или 3 * АА еколошки батерија (не се вклучени) напојување (USB или батерија се препорачува), нејзината моќ е на многу ниско, многу лесен и заштеда на енергија. ✿ Совршена декорација : целокупната виси кука дупка, лесно да се прикаже на ѕидот, или само се става на визбата, себе си, маса или облекување маса, со удобно боја на светлина излез, додадете романтични и елегантен светлина во вашиот дом. ✿ Убав подарок идеи : LED Купидон љубов неонски светилки може да се користи како роденден, Денот на Вљубените, Божиќ подароци за семејства, парови, пријателки, девојки, деца, итн.Многу романтични и полни со љубов. ✿За внатрешни декоративни ѕид светилка : безбеден и доверлив материјал, може да се користат со доверба.Со дупка во неонски, можете да висат на ѕидот како ви се допаѓа, додавајќи убава пејзаж на вашиот ѕид. ✿ Сервис и Гаранција : Ние обезбедуваме совршен сервисот за корисници.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Нашиот персонал за услуги на корисниците ќе одговори на вашата порака во рок од 24 часа од работниот ден да се реши проблемот за вас.Боја : Розова Купидон Срце Неонски Светлина Неонски Уметност Декоративни Осветлување!Карактеристики : Материјал : Неонски светлина бар + еколошки безбедно ПВЦ рамка.Емитуваат боја : топло бела сјај Тежина : 0.19 kg Wattage : 1.9 W Услуга Живот : 50000 H Моќ : 3*АА батерија(не се вклучуваат)/USB Пакет се вклучуваат : 1 x LED неонски светлина 1 x USB кабел Разноврсна : 1.Може да биде прикажан на самостојни или комбинирани со други делови да се создаде пријатна и романтична атмосфера, висат на спалната соба ѕид или стави на полица, кревет и салон, заличи до вашиот дом. 2.Убаво е роденден на божиќ свадба фестивал подароци за деца, деца, пријатели, девојки, жени и сл.Внимание : 1.Производот е за внатрешна и сува употреба на отворено. 2.Чувајте го на светло на ладно и суво место и отстранете ги батериите ако производот нема да се користи за долго време.

Главните карактеристики

Избор на клиент