.

.

1Pc Gua Ша Стружење Масажа Алатки Рог Guasha Одбор за Спа Нега на Кожата Алатки за Убавина Мускулите Опуштање

1Pc Gua Ша Стружење Масажа Алатки Рог Guasha Одбор за Спа Нега на Кожата Алатки за Убавина Мускулите Опуштање

DEN 199.20

Пристапност
Во достапна форма

Мазна на допир, долготрајни, супер лесно да се грижи.со веднаш видливи резултати.Guasha Масажа Алатка Материјал : Вол рог.Мултифункционален, особено на лицето, вратот и грбот, масажа, е практична алатка за убавина масажа и СПА третман.Прекрасен изглед, лесно да се одржи, многу мазни рабови, кожата-пријателски, удобно.Gua Ша Лицето Tools не само што може да се олесни да ги преземат и да ги зачувате на дневни стружење tools, но исто така да биде значаен подарок за да се грижи за вашето семејство, љубовник и пријатели.како Божиќ, Нова Година, Роденден, Денот на Вљубените.Пакетот вклучува : 1x Gua Ша Лицето Алатки Gua ша идеални да се користи на лицето, грбот и нозете.Совршен подарок за вашето семејство, пријатели, колеги, или врсници.Gua Ша Масажа Алатката работи одлично на лицето, брадата, носот мост, прст, челото, вратот, образ, очи и тело acupoint.Gua Ша Камен ултра мазна површина ќе не боли вашата кожа.

Главните карактеристики

Избор на клиент