.

.

LBRST Светлата Собранието На Ford за F-250 2005-2007 За Форд за F-250 Супер Должност 2005-2007 За Форд за F-350 2005-2007 Црна Домување Килибар Рефлектор Јасно Леќа за Возачот и Совозачот Ст?

LBRST Светлата Собранието На Ford за F-250 2005-2007 За Форд за F-250 Супер Должност 2005-2007 За Форд за F-350

DEN 2951.76

Пристапност
Во достапна форма

【Проверете Одговара】- Светлата Собранието На Ford за С-250 2005 2006 2007,На Форд за F-250 Супер Должност 2005 Година 2006 Година 2007 година,За на Ford за С-350 2005 2006 2007,На Форд за F-350 Супер Должност 2005 Година 2006 Година 2007 година,За на Ford за F-450 Супер Должност 2005 2006 2007.Проверете fitment информации пред да го купат ќе се намали непотребното се враќа и загуби. 【Боја и Крушка】- Црна Домување Килибар Рефлектор Јасно Леќа; Сијалица Тип : Халоген/Led; Висока Зрачна : H13,Ниска Зрак : H13,Пак сигнал : 3157(Светилки Не се Вклучени, ве Молиме да Се Свесни). 【Издржливи Материјали】- Оксидација отпорни на маска не е лесно да се жолта и попуштат,назад школка со добра отпорност и отпорност на топлина,трајни производи за долго време се користи. 【Добра Печат】- Запечатување состојбата му се проверуваат пред да замине на фабриката.Fogging по инсталацијата е нормално.15 минути по вклучувањето на фарови,водената пареа се ќе исчезне.Наплата или Испраќање е во ред ако fogging постојано!. 【Добро Спакувани】- Пакетот вклучува возачот и совозачот страна светлата собранието.100% Сосема Нови Во Кутија.Со анти-судир материјали во внатрешноста на кутијата за заштита на светлата компоненти од оштетување за време на транспортот.За Форд За F-250 Супер Должност Издание 4-D 05-07. За Форд За F-250 Doble Кабина, Crew Кабина Пикап 4-D 07. За Форд За F-350 XLT Стандард Кабината Камионот 2-D 05-06. За Форд За F-350 XLT Стандард Кабината Камионот 2-D 06-07. За Форд За F-450 Супер Должност XLT Кабината & Шасија 2-D 05-07. За Форд За F-450 Супер Должност XLT Кабината & Шасија 4-D 05-07. За Форд За F-450 Супер Должност XLT Кабината & Шасија 4-D 05-07. За Форд За F-250 Flotillera Стандард Кабината Камионот 2-D 05-06. За Форд За F-250 Flotillera Стандард Кабината Камионот 2-D 06-07. Постојат многу видео записи за тоа како да се инсталира и цел светлата собранието на You Tube.Тие се поефикасни од хартија инструкции.Можете да пребарувате вака : како да го замени 2007 година За Форд за F-250 светлата?.Препорачливо е да се најде професионално да се направи корекција.Ако сакате да се обидете, ве молиме проверете поврзани видеа пред прилагодување.И имајте на ум дека НЕ се НАД-ПРИЛАГОДЕТЕ и НЕ СЛЕПИ ДРУГИТЕ ВОЗАЧИ.

Главните карактеристики

Избор на клиент