.

.

Andifany 10 ml Транспарентна пластика дипломирал цевка.

Andifany 10 ml Транспарентна пластика дипломирал цевка.

DEN 1240.80

Пристапност
Во достапна форма

Внатрешната површина не-мокрење елиминирани конкавна menisci, обезбедување мерки наведени повеќе.Пластични дипломирал цилиндар за лабораториски тестови.Голем pentagonal во облик на база обезбедува стабилност и ја прави цилиндар се тркалаат-отпор.Широк rim и spout tapers за лесно пополнување и плаќање.Забелешка : боја на знакот на вага ќе бидат испратени по случаен избор. (Сина или бела).Andifany е регистриран бренд.Само продавачот кој е овластен од страна на Andifany може да се продаде под Andifany.Andifany секогаш се фокусира на клиентите очекувањата и побарувачката, да се обезбеди најголем одлична шопинг искуство за корисниците. 10 ml Транспарентна пластика дипломирал цевка.Капацитет : 10 ml Robust пластични се спротивставија на повторува autoclaving The текот на стаклени шишиња за да еквиваленти пластични целиот свет ќе се намали значително руптурата и ризикот од injury Chemically отпорни на повеќето киселини, бази и многу заеднички solvents Package вклучуваат : 1 x Дипломирал cylinder Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3 см.

Главните карактеристики

Избор на клиент