.

.

FMtoppeak Надворешност Додатоци на Предната Решетка Внесува Мрежа Скара Покритие за Џип Renegade До 2019 (Карбонски Влакна)

FMtoppeak Надворешност Додатоци на Предната Решетка Внесува Мрежа Скара Покритие за Џип Renegade До 2019 (Карбонски

DEN 2100.00

Пристапност
Во достапна форма

Боја : Карбонски Влакна.Материјал : Изработени од АБС Материјал.Одговара : за Џип Renegade До 2019.Лесно да се инсталира со 3 M лента на грбот.Пакет Вклучувајќи : 7 Pcs Предната Решетка Внесува Мрежа Скара Покрива. - 100% Сосема Нов - Материјал : Изработени од АБС материјал со Висок Квалитет - Origial големина дизајн се вклопува добро Заштитете го вашиот автомобил од гребење - Убавина на вашиот автомобил Lxury и Шармантна Кул - Лесна инсталација само да се земе во секунди - Предната Решетка Внесува Мрежа Скара Опфаќа - за Џип Renegade До 2019 - Продадени во 7 Pcs/Set - Топло Tips1 : ве Молиме внимателно проверете дали овој објект може да се вклопи во вашиот автомобил пред купување(Особено ве Молиме проверете со вашиот автомобил модел и години)ви благодариме! - Топло Tips2 : Поради разликата помеѓу различни монитори,сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ве молиме да се разбере ова,ви Благодариме! - Топло Tips3 : Кога температурата е пониска од 15 степени,ве молиме да ги Избрише до треба да го залепите дел,ве молиме да се Загрее на 3 M лента со фен за коса или полесни,потоа притиснете тоа најмалку 30 секунди.

Главните карактеристики

Избор на клиент