.

.

Микро USB Кабел USB 2.0 Андроид Полнач за Телефон 2 Пакет (Црна)

Микро USB Кабел USB 2.0 Андроид Полнач за Телефон 2 Пакет (Црна)

DEN 239.52

Пристапност
Во достапна форма

Работи со сите micro USB уреди.USB 2.0. Доаѓа во две пакет.Издржливи Кабли.Тестираат на повеќе телефони.Тестирани Микро USB 2.0 кабли.Полначи сите Андроид телефони и таблети кои користат Микро USB.Овие кабли доаѓаат во два назад.

Главните карактеристики

Избор на клиент