.

.

Sinopuren Термички Laminator Машина и Пошта Пакет, Ламинатни до 9-инчен Изградена-во Хартија Ножици Удар, со Laminating Пошта, 3mil 100pack, Големина на Букви

Sinopuren Термички Laminator Машина и Пошта Пакет, Ламинатни до 9-инчен Изградена-во Хартија Ножици Удар, со

DEN 719.76

Пристапност
Во достапна форма

【СИТЕ FUCTIONS ВО ЕДЕН】А вистина, сите-во-едно машина со вграден хартија ножици и вграден во дупка перфоратор, што го прави DIY едноставен и лесен.Оваа laminator комплет вклучува 9-инчен laminator машина, екстра 1pc агол позаоблена, 10pcs А4 (за писмо, големина 9"x11.5" 3 мили) laminating пошта, исполнување на вашите секојдневни канцеларија, дома и во училиште ламиниране употреба. 【НЕСПОКОЈОТ На максимална работна температура е 125℃, и автоматско исклучување на системот може да се спречи прегревање. 【ПОШТА СПЕЦИФИКАЦИИ】се Вклопува писмо, големина документи до 8.5 x 11 инчи,Laminating листови големина 8.9 во x 11.4 во (229mm x 292mm),Дебелина 3 Mil, 100 термички Ламинатни по пошта пакет;. 【Широка Примена】Идеален за ознака картичка, фото, потврда, што се појавува, документ, наставник материјали за училница и Децата Уметнички дела и сл.Овој Пакет содржи 3 предмети, Sinopuren Laminator машина и Laminating Пошта(100-pack, 3 Mil)*2.

Главните карактеристики

Избор на клиент