.

.

6.35 mm Продолжување Род Телескопски Против стареење Авто-заклучување на Уред Ракав Штекер Хексагонална Конвертирање на Прачка за Електрични Дупчалки - 120mm

6.35 mm Продолжување Род Телескопски Против стареење Авто-заклучување на Уред Ракав Штекер Хексагонална Конвертирање

DEN 87.84

Пристапност
Во достапна форма

Кован од премиум материјали, па овој продолжување бар има висока цврстина, добра цврстина, што не е лесно да се пробие и анти-стареењето.Авто-заклучување на уредот е да се примени за да се овозможи ова проширување на лентата може да биде точно да се турна во чак stably и цврсто, и со телескопски дизајн, може да се прилагоди на должината на тоа како потребни, која е практичен и лесен за употреба.Легура е главен материјал кој се користи за да се направи оваа екстензија бар, кој е напорна и издржлива.Опис : Кован од премиум материјали, па овој продолжување бар има висока цврстина, добра цврстина, што не е лесно да се пробие и анти-стареењето.Авто-заклучување на уредот е да се примени за да се овозможи ова проширување на лентата може да биде точно да се турна во чак stably и цврсто, и со телескопски дизајн, може да се прилагоди на должината на тоа како потребни, која е практичен и лесен за употреба.Легура е главен материјал кој се користи за да се направи оваа екстензија бар, кој е напорна и издржлива. 12cm е должината на оваа екстензија бар и неговата ширина и висина се и 1.5 cm.Оваа екстензија бар може да биде инсталиран со електрични дупчалки, приклучок за клучеви и така натаму.Точка Име : Хексагонални Продолжување Род Материјал : Алуминиум Спецификација : 120mm месо тело Големина : 6.35 mm (1/4inch) месо тело Тип : Хексагонална се Справи Карактеристики : Здрав, Авто-заклучување на Уредот, Телескопски Дизајн Големина Детали : Должина : 120mm/4.72" (Прибл.) Продолжување Должина : 200mm/7.87" (Прибл.) Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Продолжување Род.

Главните карактеристики

Избор на клиент