.

.

Rizanee 6Pcs Разноврсна Вратот Gaiter УВ Заштита Лицето Маска за Ourdoor Headbands Headwear Bandana Спортски Шамија за Тренингот Риболов Работи Пешачење Возење

Rizanee 6Pcs Разноврсна Вратот Gaiter УВ Заштита Лицето Маска за Ourdoor Headbands Headwear Bandana Спортски

DEN 527.76

Пристапност
Во достапна форма

Оваа вратот шамија направени од Spandex брзо сушење еластична ткаенина, лесни, абсорбента, дише и брзо се суши.Една Големина Одговара на Сите : (L) 17.7 x (W) 9.8 инч.Нашите headscarf одговара на било лице и големина, одлична за мажите и жените, супер меки и стилски.Издржливост : дали тоа е виси од задниот џеб или ќе се носат на главата-вашиот додаток е перат и издржливи, тоа ќе ви трае точно онолку колку што сакате да.Мулти Употреба : Одличен за изгореници заштита, прашина инхалација заштитник.Одлично за велосипедизам, гробови, во и надвор од спортот како макбаскет, планинарење, риболов, кампување и работи, двор работа, мотоцикл главата shield.Headwrap може да се стилизирана во многу начини : Лицето Маска, Bandana, Balaclava, Аспиратор, Handkerchief, Headband, Губење на Бендот, Wristband, Beanie, и така натаму.Пакет : 6pcs лице scrafs.Боја : црна / бела / зелена / сива / морнарица / сино.

Главните карактеристики

Избор на клиент