.

.

XWMR Мини Гимнастик Играчки, Едукативни Бебе Играчки, за Децата и Возрасните, Декомпресија Roly Поли Wobbler Играчка, се Сече на Животните Дизајн, Замав Играчки

XWMR Мини Гимнастик Играчки, Едукативни Бебе Играчки, за Децата и Возрасните, Декомпресија Roly Поли Wobbler

DEN 431.52

Пристапност
Во достапна форма

Премиум Материјал : Ова Roly Поли Гимнастик посебно за бебе со премиум ABS храна-одделение материјал.Вие не мора да се во ред за вашето дете се чувствува играчка.Прават Деца повеќе Жива : Ова Roly Поли Гимнастик Играчка посебни изградба направи тоа нема да падне во кои било околности.Детето ќе биде повеќе среќен кога од играчка комуницирате со нив.Се подобри Способноста : Подобрување на начинот на размислување и способност за учење, мозокот реагира флексибилно.Образовни и обичните, и cultivates рака-око координација.Лесно да го Зграби : Секој Гимнастик Играчка големина за 1.57*0.98 инч.Тоа е многу лесно да го зграби за бебе рака.Услугата Гарантира : 2021 декомпресија нова насока за елиминирање на вашиот досадно време.Ако имате било какви сомнежи, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе ви помогнат да се реши проблемот.

Главните карактеристики

Избор на клиент