.

.

4-Pack 3D Замена Џојстик Аналогни Палецот Стап Сензор Капи за N-Префрлете се Joycon Контролер, Вклучуваат Поправка Алатка во Собата за Нин tendo Switch Лајт (Црвено-Pack 2 + Сино-2 Па

4-Pack 3D Замена Џојстик Аналогни Палецот Стап Сензор Капи за N-Префрлете се Joycon Контролер, Вклучуваат Поправка

DEN 335.76

Пристапност
Во достапна форма

【ПОПРАВКА КОЛЕКЦИИ НАМЕНЕТИ ЗА ВАС】 : Направен од високо квалитетни пластични и метални материјали со гумени капак на врвот, ажурирана верзија и дизајн, нашиот оваа нова џојстик замена ќе ви даде прекрасна игри искуство, ултра трајни и не е лесно да се носи. 【ДОБРА КОМПАТИБИЛНОСТ】 : Совршена Замена Аналогни Џојстик за Nintendo Switch лајт или Нинтендо Switch Радост-един; Погоден за лево или десно за радост-един контролер.Голема поправка колекции кои се исполнети со себе.Можете да ги погледнете некои видеа на Youtube. 【ПОПРАВКА ИЗВЕСТУВАЊА ОД ПРОДАВАЧОТ】 : Тоа не може да се користи на НС про контролер.Ако сте почетник, ви треба да бидете внимателни и трпеливи.И запомнете за да ги отстранете ја батеријата, ако сте со користење на метални алатки.Исто така, ве Молиме калибрирање на џојстик во Nintendo Switch прилагодување по инсталацијата. 【ПОГОДНО Погоден за лево или десно за радост-един контролер.Многу лесно да се инсталира.Доаѓа со screwdrivers и други алатка поставува.Добра чувствителност за подобрување на играчкото искуство.Пакетот Вклучува : 2 x Сино/2 x Црвено Џојстик Замена; 1 x "Y" Шрафцигер; 1 x "+" Крстот Шрафцигер; 1 x Пластични помош на пинцета; 1 x Љубопитните Род (Случаен Боја); 6 x Случаен Боја Ноктот Капи.НАПОМЕНИ : Тоа не може да се користи на НС про контролер.Ако сте почетник, ви треба да бидете внимателни и трпеливи.И запомнете за да ги отстранете ја батеријата, ако сте со користење на метални алатки.Исто така, ве Молиме калибрирање на џојстик во Nintendo Switch прилагодување по инсталацијата.

Главните карактеристики

Избор на клиент