.

.

Прочистена Блум Божествена Оаза Бања Впие, Ванила + Лимон, Морска Сол Впие, Сите Природни, 17 оз

Прочистена Блум Божествена Оаза Бања Впие, Ванила + Лимон, Морска Сол Впие, Сите Природни, 17 оз

DEN 573.60

Пристапност
Во достапна форма

Бања Впие.Солената Бања.На Ванила Грав + Лимон мирис создава at-home оаза со оваа бања се впие.Направени со Морска Сол, Етерични Масла, и Quinoa Снегулки.Морска Сол промовира релаксација, ја смирува болки и detoxifies на кожата, додека Quinoa rejuvenates на кожата и го подобрува тоа е еластичност.На етерични масла во оваа впие обезбеди влага оставајќи вашата кожа мека и светли по употребата.Ова се впие, исто така, содржи Исушени Рози, кои ќе направат вашиот следен бања време на божествената. 17oz Насоки : се Применува како многу како ви се допаѓа да се бања.За сите типови на кожа.Состојки : Морска Сол, Лимон Масло, Слатко Бадемово Масло, Quinoa Снегулки, Исушени Рози.

Главните карактеристики

Избор на клиент