.

.

TPU Јасен Случај Компатибилен со Nintendo Switch Лајт PHOCAR Стисок на копче за Префрлање Лајт Заштитни Случај за Префрлање Лајт Конзола и Радост-Един Контролер - Јасно

TPU Јасен Случај Компатибилен со Nintendo Switch Лајт PHOCAR Стисок на копче за Префрлање Лајт Заштитни Случај

DEN 167.76

Пристапност
Во достапна форма

Мат Јасно TPU Заштитни Случај за Nintendo Switch Лајт : Мека проѕирен мат TPU нудат комплетна заштита на вашиот switch Лајт.Прецизни cutouts за сите пристаништа лесен пристап до сите функции на прекинувач Лајт.Потпирачот на располагање.Тенок одговара Случај : Школка одговара switch лајт цврсто и тенок, Топлина дисипација на задниот поклопец ги штити вашите уреди против прегрее.Пријателски Контрола опфаќа : ергономски дизајниран рационализација силуета рачки на Радост-Един контролер, направете го тоа лесно да дршка и удобни за проширена игра.Независна копчето : Доаѓаат со независна моќ и јачина на звук копче, да го чувствуваат и одговор на повеќе чувствителни кога се притиснати.Тешки Случај : Направен со шок-абсорбента флексибилни и анти-нула анти-yellowing мат TPU материјал, да обезбеди долготраен и издржлив јасност во тешки употреба.

Главните карактеристики

Избор на клиент