.

.

Bo-Камп - Суви Алишта Set - 20 штипки - 20 Метри

Bo-Камп - Суви Алишта Set - 20 штипки - 20 Метри

DEN 413.52

Пристапност
Во достапна форма

Многу компактен перење сет за патување.Вклучува пластична облека штипки и перење линија.Многу цврсти пластични обложени перење линија со пластична јадро.Вкупно жица должина од 20 метри со 20 штипки.Комплетен сет за суво перење.Вклучува 20 облека штипки и 20 метри од clothesline.На clothesline се состои од пластична јадро со пластика-обложена надворешноста.

Главните карактеристики

Избор на клиент