.

.

Колумбиската Unroasted Зелено Кафе Грав Арабика - Изми - една фарма потекло (10 Lb)

Колумбиската Unroasted Зелено Кафе Грав Арабика - Изми - една фарма потекло (10 Lb)

DEN 564.00

Пристапност
Во достапна форма

Земјата : Колумбија / Risaralda - Град : Apia - Фарма : Барселона - Микро многу # 018-122. Број На Кафе : КАСТИЉО / Измиени.Надморска височина : 1680m-1757 м.Mesh 16, 17, 18. Арома : чоколадо, ванила, карамела - Вкус : panela - Резултат : 85 поени.Големина : 10 Фунти.

Главните карактеристики

Избор на клиент