.

.

11 само 11,6 Инчен Лаптоп Ракав Случај за iPad Про 11, iPad Воздух 10.9, iPad Про 10.5, Површината Оди 2, Galaxy Tab S4 S5e S6 S7

11 само 11,6 Инчен Лаптоп Ракав Случај за iPad Про 11, iPad Воздух 10.9, iPad Про 10.5, Површината Оди 2, Galaxy

DEN 280.56

Пристапност
Во достапна форма

ИЗДРЖЛИВИ & МЕК МАТЕРИЈАЛ Направен од висок квалитет, мека и да се прошири neoprene материјал, со топ-отвори устата за лесен пристап до вашиот уред.ВОДА & ШОК ОТПОРНИ на Вода-отвратителен и шок-апсорбирање на ракав случај го штити вашиот уред од прашина, нечистотија, влажни, шокови и испакнатините.СЛИМ & ЛЕСНИ - Тенок и елегантен дизајн, лесно да се носат, не рефус вашиот уред до, може да се врши сам или слајд во вашата торба, ранец или други торба.ДИМЕНЗИИ : Надворешни Димензии : 12.5 x 9 x 0.5 инчи.Внатрешни Димензии : 12 x 8.5 x 0.25 инчи.Совршено се вклопуваат за 11 инчен / само 11,6 инчен лаптоп и таблет.КОМПАТИБИЛНОСТ - Лаптоп и Таблет Ракав за i Pad Про 11, i Pad Воздух 10.9, i Pad Про 10.5, Површината Оди 2, Површина Лаптоп Оди, за Acer Chromebook Спин 11 CP311 само 11,6 Инчен/Acer Премиум R11 само 11,6, за Lenov Chromebook C330 C340/Idea Pad 3 Chromebook Само 11,6/Chromebook 100 E 300 E 500 E N20 N21 N22 N23 само 11,6, за Samsung Chromebook 4 само 11,6/HP Поток 11 HP Chrome Book 11/HP X360 само 11,6/ HP Завист X360 Само 11,6/Chromebook C201 C202 SA C213 SA/Dell Chromebook 11/ за Inspiron 11 3000 и повеќе.Roxie 11 само 11,6 Инчен Chromebook Случај Лаптоп Ракав за i Pad Про 11, i Pad Воздух 10.9, Површината Оди Лаптоп, за Samsung, HP Acer Chromebook R11 за Asus C202 C330, Заштитна Chromebook Лаптоп Таблета Торба, Вода Resistant This голем модерен, но елегантен професионален дизајниран лаптоп ракав ги штити вашиот лаптоп и модни додатоци од било несакани испакнатини, инциденти и чука, која може да го оштети вашиот уред.Тенок и лесен, на ракавот не рефус вашиот уред и може да се слајд лесно во вашиот ранец, briefcase, или било која друга торба.Компатибилен со : i Pad Про 11, i Pad Воздух 10.9, i Pad Про 10.5, Површината Оди 2/1, Површината Лаптоп Оди, за Acer Chromebook Р 11, Chromebook 11, Chromebook Спин 11, за ASUS Chromebook Флип C214/C213, за HP Поток 11, Pro Book X360, Зависта, x2, за Dell Chromebook 11, за Lenovo Thinkpad Јога 11e, Flex 11/Flex 6, за Samsung Chromebook 4, Galaxy Tab S4 S5e S6 S7 Плус и повеќе.

Главните карактеристики

Избор на клиент