.

.

Airpods 3 Случај Покрие 2021, Симпатична 3D Смешно Цртан филм Кул Девојки, Момчиња, Деца, Жени Заштита на Силиконска Кожа Покрие Додатоци со Keychain за AirPods 3-та Генерација (2021 О

Airpods 3 Случај Покрие 2021, Симпатична 3D Смешно Цртан филм Кул Девојки, Момчиња, Деца, Жени Заштита на Силиконска

DEN 2373.60

Пристапност
Во достапна форма

Уникатен дизајн Симпатична Модел : дизајн на Air Pods 3 случај е симпатична, кул и хумористични.Тоа го прави да изгледа повеќе лична, стилски и трендовски.Исклучителна изработка може да се спречи печатени шема од паѓање лесно и е издржлив.Тоа е совршен подарок за себе, семејството и пријателите.Сеопфатна заштита : На Air Pods 3 случај има силна способност да се издржи влијанието, кој може целосно да се заштити вашата сакана Air Pods 3, спречи паѓа и гребнатини, и направете ја вашата Air Pods 3 посигурни и издржливи.Најдобро може да се користи : Можете да го полните природно, без никаква пречка.Лесно да се носат - Можете да ги користите со трајни carabiner клип, го ослободува рацете и поудобно да се закачите на Air Pods 3 торбичка за една рачна ташна, ранец, панталони, итн.Не се грижите за губење на вашиот Air Pods 3. Високо-квалитетни материјали : Направен од високо-квалитет со силиконска материјали.мека и мазна, прашина-доказ и дамка-отпорни, високо-одделение се чувствуваат искуство, правење на вашиот Air Pods 3 имаат поубав изглед.По продажбата на услугата : Одговорност за нашите нарачки и клиентите е нашиот прв приоритет.Ако имате било какви прашања во врска со вашиот пакет или Air Pods 3 случај, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Функција : 1. Овој случај направен од висок квалитет на гума, силикони. 2. Ефективни анти-нула, анти-шок, нечистотија-доказ, прашина-доказ и проверка на отпечатоци-доказ.Го заштитува вашиот Airpods 3 од удари и капки. 3. Тенок форма-фитинг дизајн овозможува лесно за инсталација.Многу преносни, можете да навивам за нив далеку во вашата торба или џеб. 4. Ние ги користиме на ажурирани технологија со премиум материјалот овозможува целокупната заштита за вашиот Airpods 3. Вклучувајќи : 1 * Airpods 3 случај 1 * Keychain Тоа е едноставен и пријатно на подарок, наменета за девојчиња, момчиња, млади, жени, двојки, итн, тоа е совршен за одмор подарок.Тоа ќе биде пофален од страна на луѓето.

Главните карактеристики

Избор на клиент