.

.

Перат Замена Пред Филтер Моторни Главата Компатибилен со Dyson правосмукалки DC58 DC59 DC61 DC62 V6 V7 V8 Опсег, го Заменува Дел #965661-01(1 Филтер+1 Четка)

Перат Замена Пред Филтер Моторни Главата Компатибилен со Dyson правосмукалки DC58 DC59 DC61 DC62 V6 V7 V8 Опсег,

DEN 215.76

Пристапност
Во достапна форма

【Компатибилен со Dyson модели】 V8 Апсолутна, V8 Животно, V7 Апсолутна, V7 Motorhead, V6 Апсолутна, V6 Животно, V6 Животинско Екстра, V6 Motorhead, V6 Motorhead Ексклузивни, V6 HEPA, V6 Мозок-бесплатно, V6 Бебе+Детето, V6 Автомобил+Брод, V6 Врвот Куче, V6 Активирањето, DC59 Животинско Ексклузивни, DC59 Животинско V6, DC59 Motorhead, DC58,DC61,DC62. 【Материјал】тоа е направено од полипропилен памук.Голем филтер област,Висока прецизност,Нема загадување,Лесно да се чисти и суви. 【Функција】Инсталиран во воздухот влезот и излезот,филтрирани прашина,заштита на вашата Правосмукалка и да се спречи секундарната загадување. 【Циклус】тоа е перат,може да се мие кога ви се потребни и инсталирајте откако ќе се исуши.Обично тоа треба да го замени во 3-6 месеци.Но сето тоа зависи од фреквенцијата што ги користите.Го заменува Dyson правосмукалки дел #965661-01,Prefilter filts DC58/DC61, DC59 Motorhead/DC72/SV04, DC59/DC62/SV03, SV06, SV09 Апсолутна V7 SV11 V8 SV10 AN V8 Апсолутна SV10.

Главните карактеристики

Избор на клиент