.

.

HEVIRGO Калкулатор, LCD Дисплеј со Висока Точност ABS Двојна Моќ Рачни Калкулаторот, за Дома Десктоп Апликации, Чувствителен Копче за Статистика,Стандард Функција за Кан?

HEVIRGO Калкулатор, LCD Дисплеј со Висока Точност ABS Двојна Моќ Рачни Калкулаторот, за Дома Десктоп Апликации,

DEN 174.72

Пристапност
Во достапна форма

Калкулаторот е изработен од ABS материјал.Калкулатор должина е 10cm, ширина е 8cm и висина е 2cm.Овој производ е соларна енергија на батеријата и калкулатор, кога батеријата истекува, можете да го замените како што е сончевата енергија.Овој производ доаѓа со големи и чувствителни копчето, број ќе бидат прикажани на екранот брзо по околината.Овој производ е погоден за домашни, апарати за домаќинство, училиште, канцеларија, на студентите.Опис : Овој производ доаѓа со големи и чувствителни копчето, број ќе бидат прикажани на екранот брзо по околината.Овој производ е соларна енергија на батеријата и калкулатор, кога батеријата истекува, можете да го замените како што е сончевата енергија.Калкулаторот е изработен од ABS материјал.Калкулатор должина е 10cm, ширина е 8cm и висина е 2cm.Овој производ е погоден за домашни, апарати за домаќинство, училиште, канцеларија, на студентите.Точка Име : Calculator Material : ABSBatteries : 1 x Копчето Батеријата(Вклучена Батерија)Боја : Случајни Color Size Детали : Калкулатор : 10cm x 8см х 2cm/3.94" x 3.15" x 0.79" (Прибл.)Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Калкулатор.

Главните карактеристики

Избор на клиент