.

.

WD2U Американското Знаме Црвено Бела Сина Лента Патриотски Коса Поклон француски Клип Barrette

WD2U Американското Знаме Црвено Бела Сина Лента Патриотски Коса Поклон француски Клип Barrette

DEN 119.76

Пристапност
Во достапна форма

Американското Знаме Gros Grain Лента Лак со Бела Заврзана Центар.Лак Мерки Околу 4.5" со 3.5" & Лента Рабови се Топлина Запечатени за да се Спречи Протриване.Во прилог И на 2 1/4" (60 mm) француски Clip (Метал Barrette).Поединечно Страна Направени во САД за Супериорен Квалитет и Дизајн!.Безбедност Забелешка ~ Некои Коса Додатоци може да имаат мали парчиња.Прикажување На Вашите Американски Гордост . .Новото Американско Знаме Црвено Бела Сина Лента Коса, Лак за француска Клип Barrette American Знаме Gros Grain Лента Лак со Бела Заврзана Center Measures Околу 4 1/2" од 3 1/2"& Лента Рабови се Топлина Запечатени за да се Спречи Fraying Attached И до 2 1/4" (60 mm) француски Clip (Метал Barrette)Не се доведени во заблуда од страна на Поевтини Увозот - Овие Коса Лакови се Поединечно Страна Направени во САД за Супериорен Квалитет и Дизајн!Безбедност Забелешка ~ Некои Коса Додатоци може да имаат мали парчиња.Никогаш место мало дете во кревет или да се остави без надзор, а го носи овој производ.

Главните карактеристики

Избор на клиент