.

.

YITAQI Мерење на Цилиндар,Лабораторија Алатки Течни Мерка Транспарентен Готвење Хемија Пластични Мерење на Цилиндар Дипломирал Цилиндар Цевка(25ml)

YITAQI Мерење на Цилиндар,Лабораторија Алатки Течни Мерка Транспарентен Готвење Хемија Пластични Мерење на Цилиндар

DEN 141.36

Пристапност
Во достапна форма

Јасно скала : Сина печатени и лиен, лесен-за-читање скала мерења, јасно може да се прочитаат.Стабилна,не се лизга : Цилиндар има octagonal база за максимална стабилност.Примена : Дизајнирани за употреба во лаборатории, но е идеален избор за наука училници и домашна употреба.Добар квалитет : Изработени од високо квалитетен пластичен материјал, издржлив, отпорност, совршен за секојдневна употреба.По Услуга : Само да ги купите со 100% доверба.Ние го цениме и ја негуваат многу за вашата доверба во нас.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Големина : 13*1.6 см/14*2.3 см/17.4*2.5 cm/22.5*3.5 cm/30*4.4 cm Color : blue+white Package листа : 1 x Мерење Cylinder Material : plastic Capacity : 10ml/25ml/50мл/100ml/250ml Spout : Со прелива spout за лесно да ги фрлаат, спречување на течноста надвор, не е лесно да излегуваат во јавноста.Белешки : 1. Ве молиме дозволено 1-3мм разлики поради прирачник за мерење, ви благодариме за разбирањето!2. Поради разликата помеѓу различни монитори, ве молиме да се разбере дека на сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Главните карактеристики

Избор на клиент