.

.

12 Инчен Лаптоп Ракав Носи Торба Заштитни Случај Neoprene Ракав Tote Таблета Покрие Лаптоп Briefcase Чантата со Рачка за Жени Мажи(Сина,12)

12 Инчен Лаптоп Ракав Носи Торба Заштитни Случај Neoprene Ракав Tote Таблета Покрие Лаптоп Briefcase Чантата

DEN 335.76

Пристапност
Во достапна форма

√【ЛАПТОП РАКАВ ТОРБА ГОЛЕМИНА】лаптоп перница е 12.2 инчен x 9.05 инчен x 0.79 инчен(Dxšxv), одговара на повеќето само 11,6-12 инчен лаптопи и преносни компјутери.Па ве молиме да бидете сигурни дека вашиот лаптоп е помала од ракав. √【МЕКА NEOPRENE МАТЕРИЈАЛ】Нашите лаптоп ракави е изработена од 5mm дебелина, neoprene материјал.Густата neoprene материјал обезбедува удобен зафат и го прави вашиот лаптоп и други предмети внатре слободни од гребнатини. √【СОВРШЕН ПОДАРОК ИЗБОРИ】Дали сте во потрага за добар торба за лаптоп ?На GHJTFC торба за лаптоп ќе се совршен избор.Многу дизајн модел : симпатична мачка, галакси, цвет, тропски лисја, боксер.Тие, исто така, може да биде совршен подарок избори за вашите најблиски, како Денот на Вљубените, Божиќ, Денот и слично.Барање роденденски подароци за вашите пријатели ,родители, семејство итн. √【НЕ-ТОКСИЧНИ И ВОДООТПОРЕН】Оваа neoprene торба за лаптоп е 100% безбедни и не-токсични, Водоотпорен функција ја штити вашата Chromebook од малку дождови или неочекувани spills, а тоа е многу лесно да се чисти. √【ТЕШКИ-ДОЛЖНОСТ ПАТЕНТ】 Ние ги користиме мазна патент и удобност-зафат гума табот, го прави нашето лаптоп кеси супер лесно да се zip/отпакувате.И нашите neoprene лаптоп ракав tote е загарантирана да ви даде години на секојдневна употреба. 1. Материјал : мека neoprene материјал, лесна тежина, супер меки, водоотпорен, дише.дава вашиот лаптоп целосна заштита. 2. Дизајн Облик : Модерен уметнички слики се печатени на двете страни од кесата, направете ја вашата шарени живот, како што симпатична мачка, галакси, цвет, тропски лисја, боксер.Патент : Двоен патент дизајн ќе ги носи повеќе погодни за секојдневна употреба.Карактеристики : Поместена се справува носи без стрес за вашата рака.Пакетот Вклучува : 1 x Neoprene Торба за Лаптоп Чистење Предлог : Тоа ќе биде подобро да се рака мие торба за лаптоп со благ сапун и виси да се исуши и се перат постојано и не исчезнат.

Главните карактеристики

Избор на клиент