.

.

Бизнис Извор Две-Ролери Laminator, 13 Влез, 17-2/5х5-7/10x2-9/10 (20893)

Бизнис Извор Две-Ролери Laminator, 13 Влез, 17-2/5х5-7/10x2-9/10 (20893)

DEN 1170.24

Пристапност
Во достапна форма

3-Минута топло-up ви овозможува брзо да се започна на мали или големи проекти.Мултифункционален дизајн laminates и топло и ладно Торбичка филмови.Џем-порака на рачката овозможува безбедно да се опорави на вашите важни Објекти. 1/секој.Две-roll laminator карактеристики брзо Start-up време за кое се загрева во само 3 минути да ви помогне брзо почеток на вашите мали или големи ламиниране проекти.Нејзините мултифункционален дизајн ги прифаќа и двете топла и ладна ламиниране пошта за разноврсна перформанси од една машина.Џем-порака на рачката нуди брз, едноставен начин да се расчисти заклани материјали за безбедно да се опорави на вашите важни објекти.Две-ролери систем обезбедува вашиот laminations се ослободи од брчките и Меурчиња за непречено, во согласност резултати.Laminator accommodates мулти-големина на документи, вклучувајќи писмо, големина на хартија, бележник страници, малите постери, фотографии, менија, багаж тагови и повеќе.

Главните карактеристики

Избор на клиент