.

.

Ergobaby Оригинални Хари Потер Бебе Кукла Превозникот, Lumos Maxima (DCALUMOS)

Ergobaby Оригинални Хари Потер Бебе Кукла Превозникот, Lumos Maxima (DCALUMOS)

DEN 551.76

Пристапност
Во достапна форма

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Детето големина играчка или кукла превозникот за децата да бидат како мама или тато.Дизајниран за предниот или задниот дел употреба. 100% памук платно тело изградба.Поместена рамо и половината ремени.Машина за миење и сува, нежни циклус.Ergobaby Lumos Maxima бебе превозници карактеристики на еден чуден и магичен печати инспириран од омилениот Хари Потер филм серија.Мала, но внимателен дизајн детали вклучуваат Хари очила и гром.Ова бебе превозникот има сите магија и можете да го носат.Достапни стилови ги вклучуваат Ergobaby Omni 360 бебе превозникот, Ergobaby Оригинални Кукла Превозникот, и Ergobaby Аура Бебе Заврши Превозникот.

Главните карактеристики

Избор на клиент